Laiks taviem ceļojumiem!
Musu piedāvājumi
Informācija par valstīm
Mūsu partnieri
Alida Turs
Baltic
Msc
Goadventure
Horvātija un Adrijas jūra
Horvātija un Adrijas jūra

Vine – Plitvices ezeri - Pula – Rovinja – Crikvenica– Venecija - Balatona ezers - Egera

Ceļojumu cena: 290 Ls
Braucienu datumi 2012. gada:
04.06. - 12.06.
03.07. - 11.07.
01.08. - 09.08.
03.09. - 11.09.

Celojumu programma

1. diena
No rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena
Brokastis. Izbrauksana uz Horvatiju. Brauciens caur Austrijas galvaspilsetu – Vini. Isa iepazisanas ar pilsetu. Vine ir Habsburgu imperijas galvaspilseta, greznu eku, skaistu parku, darzu, muzikas un valsu pilseta. Braucot ar autobusu pa Ringstrasse, Jus redzesiet dizeno Valsts Operu, Makslas vestures un Dabaszinatnes muzeju, Parlamentu, Ratslaukumu, Pils teatri un Universitati. Nakts viesnica Horvatija.

3. diena
Brokastis. Plitvices Nacionala Parka apmeklejums. Pateicoties unikalam skaistumam, bagatai augu un dzivnieku valstij, si vieta ieklauta UNESCO pasaules dabas piemineklu saraksta. Plitvici var drosi uzskatit par ipasu vietu uz musu planetas: 10 km garuma seit plesas 16 gleznaini ezeri ar zilam, zalam un dazreiz pat smaragdzalam udens nokrasam. Plitvices ezeri – viena no nedaudzajam vietam pasaule, kur katru gadu rodas jauni udenskritumi, kas savieno ezerus sava starpa. Horvatijas dzeriena - rakijas un siera degustacija. Vakarinas un nakts viesnica Adrijas juras piekraste.

4. diena
Brokastis. Ekskursija uz Pulu un Rovinju. Pula – saskana ar legendu pilseta atradas Herkulesa aizsardziba. Senatne Pula bijusi romiesu imperatoru iemilota atputas un izklaizu vieta, sodien ta ir turisma centrs ar interesantu pagatni un skaistu tagadni. Seit lieliski saglabajusies seno romiesu arhitekturas pieminekli, vispopularakais no tiem – amfiteatris Arena, kur musdienas tiek rikoti koncerti un starptautiski kinofestivali. Jus redzesiet Zelta Vartus, Dianas un Augusta templus, Sergija Triumfa arku, ka ari pastaigasieties pa saurajam ielinam, kas izklatas ar baltam smilsakmens plaksnem. Rovinja – Horvatijas popularaka kurvieta, kas tiek deveta par Adrijas perli. Majestatiska Sv. Eifemijas baznica, vecpilsetas spidigais marmora brugis saurajas ielinas, Gleznotaju ielinas sarms, Svetas Trejadibas kaplica, Franciskanu klosteris, zalie skveri un neskarta daba uz blakus redzamajam salinam apburs Jus un padaris Rovinju par vienu no spilgtakajiem Horvatijas celojuma iespaidiem. Brivaja laika Jums bus iespeja apmeklet tirgu, suveniru veikalinus un ielu kafejnicas, ka ari kada no gleznainajiem krodziniem nogarsot ipasus zivju edienus. Nakts viesnica Adrijas juras piekraste.

5. diena
Brokastis. Atputa pie Adrijas juras. Pec velesanas par papildus maksu brauciens uz Veneciju – lieliska iespeja doties ar kugi uz vienu no skaistakajam pasaules pilsetam. Venecija viduslaikos bijusi lielaka pilsetvalsts Adrijas juras piekraste. Si pilseta uz udens ir tiltu un gondolu paradize. Gruti iedomaties, ka 12.gs. sakuma seit bija ar zali apaugusas plavas. Venecijas galvenais laukums - Sv. Marka laukums. Laukuma atrodas slavena Sv. Marka bazilika, ko sauc par „Zelta perli”. Venecijas kanali, Dodzu pils, romantikas apvitais Noputu tiltins, Zvanu tornis un senas republikas administrativais centrs. Brivaja laika iesakam izbraukt ar gondolu pa pilsetas kanaliem. Velu vakara atgriesanas Horvatija. Nakts viesnica Adrijas juras piekraste.

6. diena
Brokastis. Atputa pie Adrijas juras. Pec velesanas par papildus maksu Zivju pikniks –jautrs atputas brauciens ar kugiti pa Limas lici. Jura, saule, muzika, dziesmas un pat dejas, uz ko rosinas gan jauka atputa pavadita diena, gan garsiga grilletu zivju maltite, augli, vins, gan biezi ari turpat lici blakus dejojosie delfini! Ekskursijas laika bus pieturvietas, kuras varesiet peldeties un sauloties. Nakts viesnica Adrijas juras piekraste.

7. diena
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Ungāriju. Budapeštas centra apskate. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturiskajām daļām – Budu un Peštu: Ķēžu tilts, Zvejnieku bastions, Sv. Matjāša katedrāle, Karaļa pils un Budajas pils atjaunotās pilsdrupas, kā arī Varoņu laukums ar Ungārijas tūkstošgadei veltīto pieminekli. Vakarā iesakām izbraucienu ar kuģīti pa Donavu, kura laikā Jums būs iespēja ieraudzīt galvenās Budapeštas apskates vietas vakara izgaismojumā. Nakts viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz Egeru. Neliela iepazīšanās ar Egeru – pilsētu, kas atrodas gleznainā ielejā, Matra un Bika kalnu masīvu krustcelēs. Egera vēsturisko pieminekļu ziņā ieņem trešo vietu valstī un ir slavena kā vīna reģiona centrs. Vakaru piedāvājam pavadīt vīna pagrabos un ungāru krodziņā - Čardā, degustējot gardos Egeras vīnus, baudot pikantos ungāru ēdienus un klausoties brīnišķīgas melodijas čigānu ansambļa izpildījumā. Vakarā izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

9. diena
Tranzīts caur Poliju, Lietuvu. Vakarā ierašanās Rīgā.


Brauciena cena ieklauts:

 • Brauciens ar komfortablu autobusu (WC, audio, video, tēja un kafija brauciena laikā);
 • Transporta un ceļa izdevumi;
 • Dzīvošana viesnīcās 2*/3* (7 naktis) divvietīgajā numurā ar ertībām;
 • 7 brokasti;
 • Programma norādītas 8 brokastis;
 • Apskates ekskursija Egera vietēja gida pavadībā;
 • Gida – grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izdevumi:

 • Ieejas biletes Nacionalaja parka „Plitvices ezeri” – 8/13.5 EUR;
 • Papildus ekskursija uz Veneciju – 75 EUR (japasuta Riga, jo vietu skaits uz kuga ir ierobezots);
 • Apdrosinasanas kompanijas „Baltikums” mediciniska apdrosinasana uz brauciena laiku – no 3.80 LVL; 
 •  Ieejas biletes muzejos un apskates objektos

Papildinformacija par braucienu:
Pardodot braucienu 1 personai par noradito cenu, firma nevar garantet, ka pieteiksies vel kads dzivosanai divvietigaja numura. Gadijuma, ja otrs cilveks nepiesakas, personai ir japiemaksa par izvietosanu vienvietigaja numura 85 LVL.
Programma piedavatas viesnicas atbilst tas valsts standartu kriterijiem, kura tas atrodas.
Papildvieta autobusa – 95 LVL. 
Papildus ekskursijas tiek apmaksatas to norises vieta.
Iesakam nemt lidzi apmeram 15 EUR diena esanai un suveniriem.
Firma patur tiesibas mainit apskates objektu secibu vai objekta aizvietosanu ar lidzvertigu, nemainot piedavato pakalpojumu pilnu apjomu.

Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biletes muzejos u.c.) ir noraditas uz 01.12.2010.( 1 EUR = 0,702804 LVL). Mainoties valutu kursam, ari brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainities.

Noderīga informācija:

Atpūtas iespējas Cena
Ekskursija uz Pulu un Rovinju 15 EUR
Raftings ~36 EUR
Zivju pikniks ~32 EUR
Daivings (ar insdtruktoru) ~ 30 HRK/st. (~4-5 EUR)
Vakariņas Horvātijas viesnīcā 7 EUR
Vakariņas Egerā 15 EUR – 20 EUR
Termālie baseini Egerā 6 EUR

+371 26351547
soletravel_latvia
My status
Ceļojumu apdrošināšana
ar 30% atlaidi
Pirkt online >>
Last minute
Hurgada
Šarm el Šeiha
Antālija
Krētas sala
Rodas sala
Tūres pa Latviju  |  Īpašie piedāvājumi  |  Pakalpojumi  |  Dāvanu karte  |  Rezervēt on-line
©2010, SIA "SoleTravel", Mob. +371 26351547, Email: soletravel@soletravel.lv